O Acquarella

Logo

Acquarella založila okolo roku 2004 špecializovaný tím vedcov, inžinierov a profesionálov na krásu a prírodné produkty. Snažíme sa sprístupniť najlepšie technológie na kvalitné laky na nechty vyrábane z vody. Všetky produkty Acquarella laky z vody sú hrdo vyrobené v Tucson, Arizona USA podľa náročných noriem. Náš osobný prístup nám dáva úplnú kontrolu nad výrobou od začiatku do konca a zabezpečuje kvalitu a integritu v každom kroku výrobného procesu. Používame len to najlepšie z najlepších kozmeticky schválených farieb a bezpečných zložiek potrebných na výrobu.

Naším poslaním je poskytnúť klientom a priateľom všetkých vekových kategórií a pohlavia, ktorí milujú mať krásne, zdravé a bezpečné nechty, a teda netoxickú alternatívu založenú na báze vody oproti konvenčným výrobkom na trhu. Acquarella robí z lakovania nechtov zábavu. Môžete zmeniť farbu nechtov bez nepríjemného zápachu chemikálií, pretože je naozaj založený na vodnej báze bez chemikálií. Jednoduchá príprava, bez podlaku alebo nadlaku s rýchloschnúcim efektom.

Acquarella nechty hydratuje, pomáha predchádzať lámaniu nechtov, štiepeniu a žltnutiu bežne spojeným s chemickými lakmi na nechty. Ani jeden z našich výrobkov nie je testovaný na zvieratách, neobsahuje žiadne živočíšne ingrediencie ani produkty zvierat.